Minipusinky a Pusinky v akci - 21.6.2016

V úterý 21.6.2016 se konalo závěrečné vystoupení TJ Sokol Poniklá - cvičení s pompóny. V tělocvičně ZŠ vystoupily nejprve Pusinky se skladbou How do you do, ve které měly vysoké zvedačky, po nich následovalo vystoupení Minipusinek s názvem Ať žijí duchové a Pusinky přidaly skladbu s nízkými zvedačkami, se kterou se umístily na druhém místě v Praze na mezinárodní soutěži MIA FESTIVAL. Na závěr Minipusinky i Pusinky zacvičily společnou kratičkou skladbičku.

Celé cvičení uběhlo rychle, děti si po odvedeném výkonu pochutnaly na výborném dortu, který pro obě skupiny zajistila Míla Gembická ( patří jí za to velké díky) a popíjeli šumivé víno ( samozřejmě dětské :-)), které donesla Lenka Hájková - Lenko, děkujeme!!! Po cvičení probíhalo promítání fotografií i krátkých videí z jednotlivých akcí, kterých se obě skupiny během školního roku 2015/2016 zúčastnily. Za promítání a sestříhání videí patří velký dík celé rodině Holubcových ( Petrlikových z Jestřabí), kteří zajistili výrobu nádherných plakátů, které byly hrdě vystaveny v Lucerně  a nesly se v průvodu po Václavském náměstí. Celé odpoledne bylo skvělé a já ještě jednou touto cestou děkuju rodičům, kteří vozí děti na soutěže, pomáhají s česáním, s líčením, a pak dětem fandí, děkuji fanouškům, kteří s námi jezdí na závody a jsou v hledišti nepřehlédnutelní a jsou i slyšet, děkuji všem sponzorům, kteří neváhají a přispívají nám na činnost, poděkovat musím OÚ Poniklá za přidělené finanční dotace na činnost, velké díky patří TJ Sokolu Poniklá, který neúnavně žádá o dotace na Libereckém kraji a na MŠMT a poslední velký dík patří dětem - jsou to šikulové, kteří dokázali, že i v Poniklé se cvičí s chutí a nadšením. DĚKUJU..... https://www.youtube.com/watch?v=r0gFQvYoJzI  - krásné video z Prahy 4.6.2016 , fotografie v galerii...