Login: Heslo:


Českokamenická mažoretka 2019

ČESKOKAMENICKÁ MAŽORETKA

V sobotu 13.4.2019 jsme se vypravili na soutěž Českokamenická mažoretka. V mažoretkovém sportu už je pompon běžnou součástí a mažoretky cvičí jak s hůlkou, tak i s pompony nebo i s obojím náčiním.  I když se všude hlásíme k roztleskávačkám, k této soutěži máme "citový" vztah, protože jsme byli na prvním ročníku. Holky se převlékly, učesaly a rozcvičily a netrpělivě čekaly, až budou moct předvést porotě svoje vystoupení.

Protože jsem je za minulé vystoupení nemohla moc pochválit, o to víc se snažily a chětly skladbu předvést co nejlépe. A musím uznat, že tentokrát se jim skladba povedla lépe, než minule. Ale soupeř byl silný, Berušky z Benešova nad Ploučnicí byly opravdu silným soupeřem a i já sama jsem moc nevěřila, že by je Minipusinky mohly porazit.

Při vyhlašování jsme byli připravení jít si pro stříbrnou medaili, protože Berušky byly opravdu šikovné. O to větší překvapení pro nás pro všechny bylo, když vyhlásili Minipusinky na prvním místě!!! Holky si to zasloužily, snažily se a skladbu předvedly opravdu dobře.

Děkujeme všem, kteří s námi byli a fandili.  

© 2013 Sokol Poniklá | Autor: Vojtěch Scholz