Dance box 2019

V neděli 24.3.2019 se v Jilemnici konala pohárová nepostupová soutěž Dance Box 2019, kde nemohly chybět naše Minipusinky a Pusinky.

Dopoledne vystupovaly MiniPusinky. Převléknout do kostýmku, doladit detaily, rozhýbat, protáhnout a hurá na závodní plochu, kde předvedly svoji skladbu „Právě vysíláme!“. Holky se na ploše neztratily, občas nějaká chybička se vloudila, ale snažily se a právem si vysloužily 1.místo před děvčátky se Smiřic.

Až ke konci celého dne vystupovaly Pusinky. V předposlední kategorii – Disco dance a Pompon dance – hlavní kategorie – byly také jen dva týmy: zkušený tým z Jičína a naše Pusinky. Skladba Vesmír je od choreografky Petry Beníškové. Holky skladba baví, a to je vždy vidět i na předvedeném výkonu. Zasloužené 1.místo bylo závěrečnou třešničkou na velmi úspěšném dni.

Děkuji všem holkám za předvedené výkony a rodičům a všem fanouškům za neutuchající podporu.