Semifinále Mia festivalu - Praha Chodov 2018

V neděli brzy ráno jsme se vydali směr Praha - Chodov na semifinálové kolo mezinárodního kola Mia festivalu. Autobus byl přistaven ke škole už v 5:30!. Nikdo ale nezaspal a všichni jsme se společně s a fanoušky těšili na soutěžní klání. Šest týmů v kategorii do 11-ti let - Hoby groups Originální dynamic, kdy postupují pouze první tři, byly opravdu těžcí soupeři pro Minipusinky. Navíc se porovnávalo neporovnatelné, protože naše slečny soutěžily s pompóny a ostatní skupiny měly jiný styl. Navíc byly i o dva roky starší, než naše malé slečny. Bohužel i když zacvičily skladbu dobře, porota je ohodnotila takovými známkami, které nestačily na postupovou příčku. když holčičky zjistily, že to na postup asi nebude, neubránily se slzičkám. Naštěstí jsme zjistili, že když nebyly v kategorii, ve které by měly soutěžit, postup jim nakonec hlavní rozhodčíí schválila!!!  Minipusinky vědí, že budou musuet ještě hodně zabrat, aby ve finále nezklamaly a zabojovaly o lepší umístění.             Pusinky měly postup jistý, protože ve sloučené kategorii byly pouze dva týmy: Poniklá a Jesenice. co tým, to jiný styl. Těžko hodnotit - nakonec porota zvolila vítezný tým Pusinky Poniklá, ale holky moc dobře vědí,  že v Lucerně bude boj daleko těžší.... do Lucerny na finále mezinárodní soutěže Mia festival odjíždíme hlavně s vědomím, že celoroční snažení v T.J. Sokol Poniklá si užijeme jako celodenní výlet spojený se soutěžním adrenalinem. Velké poděkování patří řidiči panu Pávovi, který s námi má velkou trpělivost a je stále dobře naladěn. Fanklub byl opět nepřehlédnutelný a plakáty, které nechal vyrobit p.Holubec, byly krásné a všichni nám je závidí. Děkujeme!!