Semifinále Mia festivalu HK - 23.4.2017

V neděli jsme vyrazili autobusem směr Hradec Králové na semifinálové kolo mezinárodní soutěže Děti fitness aneb sportem proti drogám - Mia festival. Věděli jsme, že soupeře téměř nemáme, ale že postoupit nemusíme, toho jsme si vědomi byli.... Minipusinky měly jednoho soupeře, Pusinky soupeřily pouze sami se sebou a s vědomím, že Praha je sice nadosah, ale pokud postoupí, pak to nebude vůbec jednoduché, obhájit loňské 2.místo... První vystupovaly Minipusinky, skladbu zvládly dobře, ale chybičky tam samozřejmě byly. Po převléknnutí dvou Minipusinek do kostýmu Pusinek vlétly na plochu Pusinky a snažily se, co mohly.... hodnocení poroty je pro oba týmy hodně důležité, aby věděly, kde mají zabrat. Minipusinky získaly sice 2. místo, ale dobrých 59 bodů, kdy vloni dostaly pouze 53. Vědí, co je třeba vylepšit, když budou chtít v Lucerně pomýšlet alespoň na obhajobu 4.místa... Pusinky byly ohodonoceny 75 body, což není vůbec špatné, ale je důležité si vzít z hodnocení ponaučení, co všechno se ještě dá zlepšit. Bohužel je to o subjektivbním hodnocení, proto nedokáže nikdo s určitostí říct, že co se líbí v Hradci, bude se líbit i v Lucerně. Každopádně svými výkony si vybojovaly postup na velké finále do Lucerny, kam vyrazí 2.6.2017. Velké poděkování patří FUN CLUBU - byl nejhlasitější a oba týmy skvěle podporoval. fotografie z akce si můžete prohlédnout v galerii......