Přehlídka sokolských pódiových skladeb

Královské Vinohrady 22.3.2014

V sobotu 22.3.2014 jsme se vypravili do Prahy na přehlídku pódiových skladeb. Byli jsme všichni zvědaví, co nás čeká. Nebyl nás plný počet, dvě Pusinky se omluvily….

Vystupovali jsme jako 11.tým, celkem jich bylo přihlášeno kolem 60. Holky skladbu odcvičily na jedničku. Byly trošičku zklamané, že je porota neocenila žádným z 20-ti pohárků, které byly připraveny pro týmy, které nějakým způsobem porotu zaujaly, avšak pro mě to byla malá generálka na soutěžní klání, které nás čeká hlavně v dubnu a dle mého posouzení se moc vydařila.

Protože v hale byl špatný vzduch a venku krásné jarní počasí, vyrazily jsme se podívat na Václavské náměstí. Cestou jsme potkaly pana Vetchého, který se s námi ochotně vyfotil.

Fotka u sv. Václava nesměla chybět stejně tak, jako návštěva McDONALD’S, kdy si holky koupily hamburgera a zmrzlinu.

Na Prahu budeme mít spoustu krásných vzpomínek a příští rok se možná pojedeme pochlubit také.