První ročník losovaného turnaje ve volejbale

V sobotu 9.11.2013 v 9:00 hodin byl odstartován 1.ročník losovaného turnaje ve volejbale pro příchozí. Sešlo se 32 nadšenců (14 pánů a 18 dam) nejen z Poniklé, ale i z Jablonce nad Jizerou, z Rokytnice nad Jizerou, ze Štěpanic a z Mnichova Hradiště.

Po vylosování do družstev začal nelítostný boj ve dvou skupinách po 4 družstvech. Hrály čtveřice a podle umístění ve skupinách se utkaly o příslušné konečné umístění.

Finále si zahráli: družstvo č.4 ( Dana Butulová, Jakub Švanda, Dominika Jonová- Jablonec nad Jizerou a Markéta Václavíková) proti družstvu č.8 (Šárka Jiroušová, Zbyněk Jirouš, Nikča Faistaverová – Štěpanice a Štěpán Jindřišek – Rokytnice nad Jizerou ). Úspěšnější bylo družstvo č.8. Na 3. Místě se pak umístilo družstvo č.3 ve složení Milan Šír, Monika Müllerová, Věrka Butulová a Vojta Šrámek.

Ceny byly rozdány nejen pro první tři umístěné, ale i pro ostatní zúčastněné, takže nikdo neodešel s prázdnou…

Na 2. ročník se těší místní spolek volejbalistek…. :-)