Bláznivá vánoční výzva nejen pro rodinné týmy

Máte rádi výzvy? Nebojíte se překonat sami sebe? Jste dostatečně šílení? Potom je naše hra určena přímo pro Vás!

Přihlášky rodinných týmů do 10.12.2021 na e-mailu sokolskehry@seznam.cz (do e-mailu uveďte kompletní jmenné složení týmu). Tým min. 2 osoby.

Po uplynutí termínu všichni přihlášení obdrží na svoji   e-mailovou adresu zadání hry s 12 bláznivými úkoly, jejichž vyplnění budou muset natočit nebo vyfotit dle zadání.

Pozor, pokud u úkolu nebude uvedeno jinak, musí zadání splnit celý tým!

Vaše videa a fotky na CD nebo flash disku doručte 1.1.2022 mezi 14-16 hod do vestibulu tělocvičny. Pro všechny účastníky zde v tento čas čeká občerstvení a dárek za účast.

Pro týmy, které splní všechny úkoly, bude připravena lednová odměna. Výsledné záběry zpracujeme v krátký film a až nám bude situace přát, společně se na něj podíváme. Odevzdáním záznamu potvrzujete souhlas s dalším zpracováním.