Cvičení pro radost a potěšení 6.

Cvičení pro radost a potěšení – 6.

V sobotu 1.2.2020 se opět uskutečnila akce „Cvičení pro radost a potěšení s Olinkou a Vláďou“. Již po šesté se do Poniklé vypravila Olinka Šípková, aby svou neutuchající energií rozhýbala téměř 60 těl. Po loňské premiéře se rád přidal i Vláďa Valouch, který společně s Olinkou předvedli a naučili všechny přítomné dámy a pána sestavičku Dance aerobiku. Poté následovala půlhodinka PorteDeBras s Olinkou. Po dvou hodinkách cvičení si všichni zasloužili malý odpočinek a občerstvení  - kávička a malý zákusek určitě povzbudili organismus.  Následoval blok od Vládi – posilování celého těla. Závěrečná jóga pod vedením Olinky už znamenala uvolnění a protažení celého těla.

Akce se jako vždy vydařila a všichni odcházeli příjemně unavení, ale šťastní, že udělali něco pro své tělo.

Velké poděkování patří Jirkovi Paulů, který zařídil pódium pro cvičitele. Bylo super, že byli vyvýšení, protože na ně bylo lépe vidět. Za dopravu, postavení pódia a opětného složení se sluší poděkovat všem, kteří pomohli: Tomáš Klikorka, Martin Holubec, Víťa Schmidt, Jirka Paulů

Další velký dík patří Lence Scholzové a Věrce Butulové. Bez jejich vynikajících moučníků by kávička nebyla úplná.

Kdo byl a chce přijít zas, kdo nebyl a chtěl by vyzkoušet, tak si napíše do svých diářů 30.1.2021! Do Poniklé opět přijede Olinka a Vláďa

Cvičenky TJ Sokol Poniklá